Nízká cena nemusí vždy znamenat dobré stěhování

14.01.2019

Každý se v dnešní době samozřejmě snaží najít nejnižší cenu na poptávanou službu nebo produkt. Nízká cena však s sebou velice často přináší spoustu nepříjemných překvapení a úskalí. Nízká nabídková cena nemusí být ta nejvýhodnější.

To platí i u stěhování, kdy nejlevnější nabídka neznamená vždy dobré a bezproblémové stěhování. Protože zdánlivě lákavá nabídka se po realizaci může prodražit o položky nezahrnuté (či zatajené) v nabídce jako je např. DPH, dálniční poplatky, reálné a realistické hodiny práce, kilometry nebo obaly. Odhadovanou cenu navyšuje také neodborný přístup pracovníků a jejich malá praxe. To může vést dokonce k poškození vašeho majetku.

Stěhování s Easy Moving je skutečně stěhování v pohodě, protože vše zajistíme poctivě, rychle a odborně, ceník znáte předem a cenu vyúčtujeme do halíře.

Ceny Vám nezatajíme, předem budete znát rozpočet a ceník. Pokud by měla být cena stěhování ve výsledku o něco dražší, předem upozorníme a zdůvodníme, aby Vás nic nezaskočilo.

Samozřejmostí je dlouhá praxe, pečlivost a profesionální přistup pracovníků, moderní vozový park, veškerá potřebná povolení a pojištění a koncese.

A to nejdůležitější a nejlepší na všem je, že zkušenosti, opravdu dlouholetá praxe, fyzická kondice a sportovní záliby našeho stěhovacího týmu zajišťují skutečně rychle stěhování.