Balíme do profesionálních obalů

29.01.2018

Pro Vaše stěhování používáme profi obaly

K zajištění maximální ochrany stěhovaných předmětů při stěhování Vašich zamilovaných nebo cenných kousků používáme několik typů profesionálních balících materiálů nejvyšší kvality. Správné zabalení je jednou z nejdůležitých věcí při stěhování.

Kartonové stěhovací krabice

Při stěhování Vaše cenné a křehké předměty jako technika, knížky,  nádobí, sklo pečlivě uložíme do speciálních kartonových stěhovácích krabic. Díky tomu si můžete být jistí, že na novou adresu vše dorazí bezpečně a neporušené. Doporučujeme objednat také balicí papír k prokládání obsahu krabic a ochraně hran. Krabice na stěhování si můžete od nás rovnou koupit nebo pouze zapůjčit, celá nabídka ceny balicích materiálů  je uvedena v ceníku ostatních stěhovacích služeb.   

Šatní boxy

Pro stěhování šatů nebo jiného oblečení, které musí být pověšené na ramínkách během stěhování ideální volbou jsou kartonové šatní boxy, díky kterým se minimalizuje pomačkání během transportu. Boxy z naše nabídky jsou určeny pro 10-12 oděvů a také lze je koupit nebo zapůjčit. Podmínky zapůjčení šatních boxů jsou uvedeny v ceníku ostatních stěhovacích služeb.

 PVC přepravky

Pro Vaše stěhování používáme i PVC přepravky, který jsou určeny pro těžší osobní věci. Přepravky Vám rádi zapůjčíme nebo lze rovnou u nás koupit. 

Stretchova  (Průtažná) folie

Folie je určena k ochraně proti oděrům a zpevnění nábytku při stěhování. Je vhodná i pro zabalení spotřebičů, protože ochrání před nečistotami a vlhkosti, protože stěhování probíhá za každého počasí. Nábytek pečlivě zabalíme, aby nedošlo ani k drobným oděrkám.   

Bublinková folie

Výborným výplňkovým a ochranným materiálem je bublinková folie. Je nejlepší volbou pro cenné a křehké předměty (sklo, porcelán, nádobí, obrazy nebo elektronika atd.), zajistí lepší bezpečnost při stěhování.