Blog
Aktuality, rady a odpovědi na dotazy

Každý se v dnešní době samozřejmě snaží najít nejnižší cenu na poptávanou službu nebo produkt. Nízká cena však s sebou velice často přináší spoustu nepříjemných překvapení a úskalí. Nízká nabídková cena nemusí být ta nejvýhodnější.

Každý z nás už se pravděpodobně minimálně jednou v životě stěhoval - z bytu do domu, z vesnice do města, od rodičů k partnerovi. Se změnou adresy se pojí řada zařizování, patrně největším problémem však bývá přemístit všechny věci, které jsme za ty roky nashromáždili. Protože, bez ohledu na to, jak je naše domácnost malá nebo velká, zjistíme, kolik...

Stěhování do nového bytu obvykle zahrnuje i stěhování ledničky nebo mrazničky. Stěhování těchto spotřebičů vyžaduje některá opatření.

Stěhování do nového domova bývá vzrušující ... a zároveň stresující. Docela dost emocí v jednom dni, ne? Případně i více dnech, záleží na tom, kolik toho

Zeptejte se!

Máte dotaz z oblasti služeb EASY MOVING? Vyplňte jej níže a my se Vám ozveme co nejdříve zpět. Zde zadané dotazy a odpovědi na ně budou publikovány v blogu. Pokud máte zájem o předběžnou kalkulaci stěhovacích služeb nebo objednávku, využijte formulář poptávky.